ЩОКУЮЧЕ ЗВЕРНЕННЯ!!!“Я не здавав Крим, здати можна пляшки!”Олександр Турчинов.

Екс-глава РНБО Олександр Турчинов заявив, що під час виконання обов’язків президента він «не здавав» Крим. Про це він сказав в інтерв’ю Радіо НВ, прокоментувавши подібні звинувачення на його адресу.


«Можна здати пляшки, а Крим був окупований Збройними силами Російської Федерації – це принципово», – підкреслив Турчинов.

Він заявив, що заяви про те, що він «здав» Крим, відпрацьовували «пропагандисти РФ», екс-президент Віктор Янукович і його оточення.

«Операція почалася ще 20 лютого, коли на Майдані вбивали героїв Небесної Сотні, коли на вулицях Києва була кров, коли взагалі в країні не було ніякої влади. Тобто, це був початок «прихованої фази», – розповів Турчинов.


Він також додав, що на початку березня 2014 року співвідношення сил військовослужбовців України та РФ в Криму було 1 до 10 на користь Росії.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.