Нове опитування: підтримка “Слуги народу” перевалила за 50%

На сьогоднішній день 51,3% українців, які будуть голосувати і визначилися з вибором, мають намір підтримати партію “Слуга народу”. Про це свідчать результати опитування Центру соціальних і маркетингових досліджень SOCIS.

Слід зазначити, що набагато слабше українці підтримують інші політсили. Так, за партію п’ятого президента України Петра Порошенка “Європейська солідарність” готові проголосувати 9,5% респондентів. Інші 9,2% громадян планують голосувати за “Опозиційну платформу – За життя”.

“Всеукраїнське Об’єднання “Батьківщина” підтримують 8,7% опитаних. Шанс пройти у Верховну Раду також є у політсили “Сила і честь” – 5%. Партію “Голос” музиканта Святослава Вакарчука готові підтримати 4,9% опитаних. Аутсайдерами залишаються “Громадянська позиція” – 2,9%, а також Радикальна партія Олега Ляшка – 2,2%.

Опитування проводилося з 29 травня по 6 червня серед 4 тис. повнолітніх респондентів у всіх областях на підконтрольній території України.

До речі, засновником центру SOCIS є багаторічний соратник Порошенка та ідеолог його президентської кампанії Ігор Гринів.

Раніше Петро Порошенко висловив готовність об’єднатися з партією “Слуга народу”. Екс-президент готовий піти на такий крок заради НАТО і ЄС.

Джерело.