З криками «Переможемо влада Порошенко і Луценко», Савченко і Рубан вийшли на свободу

У Київській області Броварський міський суд випустив з-під арешту народного депутата Надію Савченко. Про це повідомляє кореспондент

Рішення було винесено у зв’язку із закінченням терміну арешту, який завершився 15 квітня 2019. Також звільнили з-під арешту Володимира Рубана, який проходить у справі про плануванні теракту в центрі Києва разом з Савченко.

«Суд звільняє обвинувачених Рубана Володимира і Савченко Надію з-під варти. Будь ласка, дайте можливість Рубану Володимиру залишити місце обмеження і покинути зал суду », – заявила суддя Броварського міського суду.

16 лютого 2019 апеляційний суд Чернігова прийняв рішення направити справу Надії Савченко та Володимира Рубана до Верховного суду для зміни підсудності. Варто відзначити, що генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв про необхідність переведення справи в Чернігів, бо там живе більшість свідків.

Нещодавно в СБУ заявляли, що Євген Моринець з команди народного


депутата Надії Савченко під керівництвом куратора з Росії планували проведення так званого віче 31 березня в день виборів 2019, на якому хотіли дестабілізувати ситуацію в країні.

Джерело.