Головне за день суботи 17 серпня: екстрене звернення Савченко, причина загибелі Скрябіна і таємниця одного Порошенко

Романенко показав зворотну сторону справи Гримчака одним віршем: «Брали за обжерливість і хабар, взяли по п’яту»

Новина про «перезатрімання» скандального заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака, якого спіймали на хабарі, підірвала соцмережі, пише ЗМІ . Українців настільки вразила недбалість судді, що вони почали складати вірші на цю тему.

«Кожен пливе і не вірить ніхто, що їм зацікавилося зло»: головні версії загибелі Скрябіна – що насправді сталося в фатальний день

Слід нагадати, що в суботу, 17 серпня, легендарному українському музиканту, лідеру групи «Скрябін» Андрія Кузьменка міг би бути 51 рік.

Жахлива трагедія в 2015 році потрясла всю країну. Протягом довгого часу з’являлися різні версії про загибель. У мережі навіть ходили чутки про вбивство.

Гладковський «пригрів» бізнес на Кіпрі, антикорупціонери розкрили секрети соратника Порошенко

У декларації колишнього першого заступника секратря Ради нацбезпеки і оборони України Олега Про НАПКА знайшли сліди декларування помилкової інформації.

Савченко терміново звернулася до Зеленського: «Посадити всіх, поки не втекли!»

У мережі з’явилася реакція народного депутата VIII скликання Верховної Ради Надії Савченко на вирок корректировщика обстрілу Маріуполя Влерий Кірсанова. Скандальний нардеп заявила, що за менш серйозні помилкові звинувачення в Росії їй загрожувало 22 роки в’язниці.

«Наш теля Вовка з’їсть Петю»: Пальчевський передрік несподіваний фінал у справі Гримчака

Відомий український журналіст Андрій Пальчевський звернувся до українців та висловив свою думку з приводу «гарячих вихідних». В Україні проходять затримання і обшуки у високопоставлених чиновників часів президента Петра Порошенка.

Джерело.